KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8461125
nr 846 1125
Akvarell
Signerad H Muller, Blidö, 26x43
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:45:10
100 kr
150 kr